Названі переможці московського кінофестивалю «Будемо жити»
VI Московський кінофестиваль «Будемо жити» вручив нагороди у Великому залі Будинку кіно. Основні цілі фестивалю – знайомство москвичів і гостей столиці з новими вітчизняними картинами і їх творцями, розширення глядацької аудиторії за допомогою організації показів під відкритим небом, в бібліотеках, музеях, просування робіт молодих кінематографістів, а також розробка заходів щодо розвитку кіноіндустрії в Москві.
Названі переможці московського кінофестивалю «Будемо жити»
ОСНОВНИЙ КОНКУРС
3 місце Конкурсу повнометражних фільмів: «Рок» (режисер Іван Шахназаров)
2 місце Конкурсу повнометражних фільмів: «Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів» (режисер Олександр Хант)
1 місце Конкурсу повнометражних фільмів: «Пали!» (режисер Кирило Плетньов)
Диплом: виконавцеві головної ролі у фільмі «Нічий» (Олег Чавунів)
СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ ЖУРІ
За режисерський дебют: «Амун» (режисер Анар Аббасов)
За акторський ансамбль фільму: «Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів» (Олексій Серебряков та Євген Ткачук)
«Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів». Трейлер
КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ІГРОВИХ ФІЛЬМІВ
3 місце Конкурсу короткометражних ігрових фільмів та диплом «За творчу сміливість»: «Найкраще: від першої особи» (режисер Олександр Цой)
2 місце Конкурсу короткометражних ігрових фільмів та диплом «За цілісність художнього висловлювання»: «Не для річки» (режисер Аліса Хмельницька)
1 місце Конкурсу короткометражних ігрових фільмів «За пошук нових смислів»: «Перший», (режисер Ладо Кватания)
Кадр з фільму «Перший»
КОНКУРС ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ
3 місце Конкурсу документальних фільмів: «Конкурс» (режисер Євген Ховаев)
2 місце Конкурсу документальних фільмів: «Терапія» (режисер Юлія Серьгина)
1 місце Конкурсу документальних фільмів: «Озеро» (режисер Дар’я Блохіна)
«Озеро». Трейлер
КОНКУРС АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ
3 місце Конкурсу анімаційних фільмів та диплом «За кращий студентський фільм»: San Pascual (режисер Ганна Цой)
2 місце Конкурсу анімаційних фільмів та диплом «За філософію в легкій ігровій формі»: «Їжачок, який зовсім не їжачок» (режисер Олексій Ігнатов)
1 місце Конкурсу анімаційних фільмів і диплом «Кращий фільм»: «Два трамваї» (режисер Світлана Андріанова)
«Два трамваї». Трейлер
Повний список нагород — на сайті молодих кінематографістів.
Вконтакте
Facebook
Однокласники
Twitter
955
0
+
–
0
Їжачок, який зовсім не їжачок,
Конкурс,
Нічий,
Озеро,
Пали!,
Два трамваї,
Рок,
Амун,
Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів
Світлана Андріанова,
Євген Ховаев,
Олексій Серебряков,
Євген Ткачук,
Кирило Плетньов,
Аліса Хмельницька,
Олександр Цой,
Іван Шахназаров,
Олексій Ігнатов,
Олег Чавунів,
Анар Аббасов,
Ладо Кватания,
Олександр Хант,
Дарина Блохіна