«Т2: Трейнспоттинг»: Денні Бойл відповів на запитання московських журналістів

Московська преса прийняла новий фільм прихильно. Особливо ті, хто не дивився перший «На голці» або як слід встиг забути те бенкет образів, який там панував. Другий фільм не такий хуліганський, не такий злий і зовсім не наркоманський. Це позитивне кіно зрілого і успішної людини, яким Денні Бойл і є, не рахуючи того, що він один з наймодніших режисерів останніх двадцяти років. Подробиці про його візит до Москви і зустрічі з пресою — в тексті нижче.

«Т2: Трейнспоттинг»: Дэнни Бойл ответил на вопросы московских журналистов

«Т2: Трейнспоттинг»: Денні Бойл відповів на запитання московських журналістів

Денні Бойл розпочав зустріч з того, щоб розповісти про ситуацію з Брекзитом на тлі того, що в його фільмі велику увагу приділено проблемі іммігрантів в Единбурзі:

В останні роки відбулися величезні зміни в Единбургу і Шотландії взагалі. Дуже багато студентів, вони всі дуже активно живуть, все як-то будують своє життя. Тому для нас Брекзит був великим ударом. Герої фільму вибирають життя, а Шотландія обирає Європу. Ми так і голосували, це Англія була проти Європи».
Трейлер фільму «Т2: Трейнспоттинг»
Як вдалося помиритися з МакГрегором?

Денні Бойл:
Ми один з одним багато років не розмовляли. Це було дуже складно. Ми летіли разом з Шанхаю на сусідніх місцях — і не сказали один одному ні слова. Але Юен дуже шляхетна людина, він для мене — як кларнет. Знаєте, коли Моцарта грають на кларнеті — це шалено красиво. І для мене гра Юена — те ж саме. Я шалено радий, що він повернувся. І що з його допомогою вдалося поставити це дуже особисте для мене фільм».
Наркомани не могли дивитися минулий фільм, тому що спокуса на екрані було надто велике, все було дуже реалістично. Що кажуть наркомани про другий частини?

Денні Бойл:
Sony провела фокус-покази перед роботою над фільмом. Глядачі хотіли, щоб всі актори з першого фільму обов’язково були тут разом, щоб був такий же крутий саундтрек. І ніхто не хотів, щоб ми пом’якшували показуване — поєднання привабливих бачень і реальних жахів. Але навіть якщо б захотіли, ми б все одно не пішли на компроміси тут. До речі, в одній зі сцен у нас знімалися пацієнти реабілітаційних груп, їм фільм теж дуже подобається».
Денні Бойл:
У мене є ідея «28 днів потому 3», я готовий був би її обговорювати, але переговорів на цей рахунок поки не було. Про подробиці я поки говорити не буду». Про «Чужого»: мені б хотілося зробити більш маленький і більш агресивний фільм, ніж інші картини серії. Мені взагалі подобаються маленькі фільми. У мене був один дорогий фільм, «Пляж», але я не дуже задоволений результатом».

Трейлер фільму «На голці»

У Бойла запитали, чи немає у нього, як у постановника церемонії Лондонських олімпійських ігор, ідей для московського чемпіонату з футболу. «Мені дуже подобається Росія, я тут був п’ять разів. Я навіть проїхав по Транссибірської залізниці, купався в Байкалі — це були чотири дні задоволення. Якби я ставив у вас церемонію, я б робив це на Байкалі».

Як він ставиться до своєї ретроспективі в Москві? Міг би він який-небудь фільм показати в Кремлі? Бойл:
У Росії є Тарковський. Для нас на Заході це просто недосяжна величина, як «Громадянин Кейн» в США. А у мене не так вже багато фільмів, мені просто подобається привозити їх сюди особисто. Добре, що їх показують. Я б і в Кремлі щось показати міг, якщо б це хтось організував».
Багато сцен було вирізано при монтажі, вони будуть додані до видання фільму на DVD. Але це було необхідно, щоб зробити історію більш динамічною. Журналістка каже, що їй більше подобається Глазго, ніж Едінбург. А Бойлу? Бойл:
Це те ж саме, що сказати, ніби ви Петербург віддаєте перевагу Москві. Це міста-суперники, хоча їх відокремлюють всього п’ять миль. У Глазго багато якоїсь внутрішньої енергії, хоча він виглядає скромно. Единбург вражає різноманіттям, в ньому є, здається, все, що тільки може бути. Так що я люблю обидва міста. До речі, частину першого «На голці» була знята в Глазго, хоча на екрані здавалося, що це Едінбург».
У першому фільмі не було сцени зустрічі з батьком Бегби, що викликало багато запитань у фанатів. Тепер Бойл зробив її як флешбек. Чому? Тому що це тимчасова петля, яку дуже хотілося зробити не тільки тому, що це взагалі важливий момент для персонажа, але і тому, що у фільмі ностальгія, спогади відіграють важливу роль.

Болгарська актриса Анжела Недялкова була обрана для фільму, хоча спочатку планувалося, що героїня буде полячкою, так як в Единбурзі величезна польська діаспора. Але дуже добре, що вийшло саме так. Бойл їздив знімати її і в Болгарію, причому знімав сцену на вокзалі, так як вокзали та потяги для фільму з назвою «Трейнспоттинг» дуже важливі. І дуже радий, що зробив такий вибір, в Болгарії Бойлу дуже сподобалося.

Протягом довгого часу після спілкування з пресою Бойл роздавав автографи, а ті, кому не вдалося для цього наблизитися до режисера, хоча б сфотографували його на телефони.

Вконтакте
Facebook
Однокласники
Twitter

809
0

+

0

Денні Бойл