Відкривається кінофестиваль «Послання до людини»-2017

Фестиваль «Послання до людини» в 2017 році пройде вже в 27-й раз: у далекому 1988-му секцію документального кіно Московського міжнародного кінофестивалю було вирішено перетворити на окремий кіноогляд. З 1994 року фестиваль проводиться у щорічному форматі. Цього разу на конкурс було надіслано більше семи тисяч заявок з 85 країн. 73 роботи пройшли відбірковий тур і будуть показані в трьох основних конкурсних програмах фестивалю – «Міжнародному конкурсі», «Національному конкурсі» і в «Конкурсі експериментальних короткометражних фільмів In Silico».

Открывается кинофестиваль «Послание к человеку»-2017

Відкривається кінофестиваль «Послання до людини»-2017

Церемонія відкриття 27-го Міжнародного кінофестивалю «Послання до людини» відбудеться 15 вересня о 19:00, на Палацовій майданчики Санкт-Петербурга, де будь-який бажаючий зможе безкоштовно подивитися відреставровану копію фільму Дзиги Вертова «Людина з кіноапаратом», отримала статус одного з кращих фільмів всіх часів і народів за версією журналу Sight & Sound). Спеціальним гостем фестивалю стане американський актор Ерік Робертс («Поїзд-утікач», «Кращі з кращих», «Одіссей»).

У міжнародне журі цього року увійшли: Ліна Чаплін (режисер-документаліст, Росія), Чжао Лянь (режисер-документаліст, Китай), Андрій Паунов (режисер-документаліст, Болгарія), В’ячеслав Ушаков (режисер, сценарист, художник-аніматор, Росія). Голова міжнародного журі – Арутюн Хачатрян (режисер, сценарист, продюсер, Вірменія). А в журі Національного конкурсу запросили: Марюса Ивашкявичуса (прозаїк, драматург, режисер, Литва), Гезу Морчаньи (видавець, театральний діяч, перекладач, Угорщина) і Аліну Рудницьку (режисер-документаліст, Росія). Також став відомий склад журі преси: Сергій Мінаєв (письменник, сценарист, головний редактор журналу Esquire), Ганна Монгайт (журналіст), Стас Тыркин (кінокритик, програмний директор фестивалю «Рух»).

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ «ПОСЛАННЯ ДО ЛЮДИНИ»-2017

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

Документальне кіно, повний метр

ALMOST HEAVEN / Майже Рай, Carol Salter, 72 min, UK
A MODERN MAN/ Сучасна людина, Eva Mulvad, 84 min. Denmark
A SKIN SO SOFT / Шовкова шкіра, Denis Côté, 95 min, Canada
CAMERAPERSON / Кінооператор, Kirsten Johnson, 102 min, U. S. A.
FOR AHKEEM / Для Акіма, Jeremy S. Levine, Landon Van Soest, 98 min. U. S. A.
HARMONY / Гармонія, Lida Sheinina, 61 min, Russia
LISTEN TO THE SILENCE/ Слухаючи тишу, Mariam Chachia, 80 min. Georgia
MOTHERLAND/ Мамалэнд, Ramona S. Diaz, 94 min, U. S. A.-Philippines
STRANGER IN PARADISE / Чужинець в Раю, Guido Hendrikx, 72 min, The Netherlands
VERGOT / Вергот, Cecilia Bozza Wolf, 59 min, Italy

Документальне кіно, короткий метр

A WOMAN LIKE ME / Така ж, як я, Isabel Morales, 8 min, UK
BECAUSE THE WORLD NEVER STOPS / Тому що світ не зупиниш, Axel Danielson/Maximilien Van Aertryck, 11 min, Sweden
OLEG / Олег, Boris Krichevsky, 24 min, Russia
ONE DAY IN ALEPPO / Один день в Алеппо, Ali Alibrahim, 24 min, SYRIA
THE FISH / Риба, Jonathas De Andrade, 23 min, USA/Brazil
THE RABBIT HUNT / Полювання на кроликів, Patrick Bresnan, 12 min, United States
THE SOUND OF WINTER (LA SAISON DU SILENCE)/ Звуки зими, Tizian BÜCHI, 27 min, BELGIUM — SWITZERLAND
THE SHEPHERD / Пастир, Joost Van der Wiel, 22 min, Netherlands
THROUGH THE LOOKING GLASS / Через скло, Yi Cui, 14 min, China
WHIPPING ZOMBIE / Виганяючи зомбі, Yuri Ancarani, 30 min, Italy

Ігрове кіно, короткий метр

AFTER THE VOLCANO / Після вулкана, Leo Favier, 17 min, France
EN MOI / В мені, Laetitia Casta, 29 min, France
FOG / Туман, Adi Voicu, 27 min, Romania
IN THE ARMS OF THE SEA / В обіймах моря, Dmitry Moiseyev, 19 min, Russia
It’s REALLY AWESOME / Просто супер, Katarzyna Warzecha, 27 min, Poland
OLGA / Ольга, Maxim Bruneel, 19 min, France
ONE DAY / день, Daria Markina, 23 min, Russia
RETRACT / Відступ, Itonje Søimer Guttormsen, 30 min, Norway
THE BEAST / Звір, Michael Wahrmann, Samantha Nell, 24 min, South Africa

Анімація, короткий метр

AIRPORT / Аеропорт, Michaela Müller, 10 min, Switzerland
BEETLE TROUBLE / Жуки, Gabriel Böhmer, 13 min, UK
BLACK DOG / Чорний пес, Joshua Tuthill, 15 min, U. S. A.
DROP BY DROP / По краплі, Laura Gonçalves, Alexandra Ramires (Xá), 9 min, Portugal
GUSLA OR THE SPIRITS / Пироги і духи, Adrienne Nowak, 9 min, France
RAILMENT / Рэйлмент, Shunsaku Hayashi, 10 min, Japan
STRANGE CASE / Дивний випадок, Zbigniew Czapla, 14 min, Poland
TANYA / Таня, Maria Sedyaeva, 4 min, Russia
WICKED GIRL / Зла дівчинка, Ayce Kartal, 8 min, Turkey/France

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

МЕТЕЛИКИ / Butterflies, Дмитро Кубасов, 79 хв, Росія
ВОЛОДЯ / Volodia, Анна Марія Ярмолюк / Сільвана Ярмолюк, 79 хв, Аргентина
ЧАРІВНА ТАБЛЕТКА / Happy Pills, Олександр Зубовленко, 31 хв, Росія
ВСЕ ЗАБУТИ / Forget Everything, Анастасія Кірки, 4 хв, Куба/ Росія
НАДБАННЯ РЕСПУБЛІКИ / Treasure of the Republic, Ганна Кузнєцова, 56 хв., Росія
КЛИЧ МЕНЕ ХАОС /Call Me Chaos, Олександр Виноградов, 37 хв, Бельгія
МАНИКАРНИКА / Manikarnika, Сергій Урываев, 62 хв, Росія
МОНОЛОГ / Monologue, Отто Лакоба, 26 хв., Росія
НАСКРІЗЬ / Through, Ольга Привольнова, 34 хв, Росія
ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ / Oleg Evgenievich, Лінар Багаутдінова, 22 хв., Росія
СПІВАТИ / To Sing, Ольга Коротка, 52 хв., Польща / Росія
ПОЦІЛУНКИ НА ІВРИТІ / Hebrew Kisses, Маня Лозовська, 47 хв., Ізраїль
ПРИХОДЬ ВІЛЬНИМ / Come Back Free, Ксенія Охапкина, 51 хв, Естонія
РОСІЙСЬКИЙ ТУР / Russian Tour, Михайло Бушков, 65 хв, Росія
СИБІРСЬКА ЛЮБОВ / Siberian Love, Ольга Делан, 80 хв, Німеччина
ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ / Russian Like No Other, Дмитро Вологдін/ Ілля Звєрєв, 51 хв, Росія
ЗВІЛЬНЕННЯ. ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ / we’ll Be Alright, Олександр Кузнєцов, 80 хв, Франція

КОНКУРС ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ IN SILICO

500,000 YEARS / 500 000 років, Chai Siris, 16 min, Thailand
ALL MY PHONE NUMBERS DROWNED / Всі мої телефонні номери потонули, Michel Klöfkorn, 11 min, Germany
AN AVIATION FIELD / Льотне поле, Joana Pimenta, 13 min, U. S. A.
AS THE JET ENGINE RECALLS / Пам’ять реактивного двигуна, Juan Palacios, 11 min, Spain
BLÉS / Пшениця, Jacques Perconte, 6 min, France
BUT ELSEWHERE IS ALWAYS BETTER / Добре там, де нас немає, Vivian Ostrovsky, 4 min, U. S. A.
EVERYTHING / Все, David o’reilly, 11 min, U. S. A.
HISTORY BLEEDS UNDER YOUR FINGERNAILS / Кров історії під нігтями, Azar Saiyar, 7 min, Finland
IT WAS STILL HER FACE / Це було все ще її обличчя, Christoph Girardet, 8 min, Germany
LILAC MOSCOW / Бузкова Москва, Platon Infante-Arana, 9 min, Russia
LITTLE ORPHANT ANNIE / Сирітка Анні, Bill Morrison, 7 min, U. S. A.
MOTHER HERE ARE YOUR SONS / Мама, ми твої сини, Simon Rieth, 13 min, France
THREE SENTENCES ABOUT ARGENTINA / Три фрази про Аргентині, Nele Wohlatz, 5 min, Argentina
TOWER XYZ / Вежа XYZ, Ayo Akingbade, 3 min, UK
TIJUANA TALES // Казки Тіхуани, Jean-Charles Hue, 11 min, France
TURTLES ARE ALWAYS HOMe / Черепахи завжди вдома, Rawane Nassif, 11 min, Canada/Lebanon/Qatar
VANISHING POINT / Точка зникнення, Jukka Silokunnas, 1 min, Finland
VERSUS / Версус, Philbert Aimé Mbabazi, 6 min, Rwanda/Switzerland

Вконтакте
Facebook
Однокласники
Twitter

605
0

+

0

Одіссей,
Людина з кіноапаратом,
Потяг-утікач

Ерік Робертс,
Ліна Чаплін,
Арутюн Хачатрян,
В’ячеслав Ушаков,
Андрій Паунов

Читайте также: